В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №1625

кв.Запад - Косене на трева преди пръскане срещу кърлежи

Начало
25.05.2022
ID:
1625

Друго

Подаден от: Ани

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 6А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Според графика, утре ще обработват кв.Запад срещу кърлежи. В понеделник бяха окосени площи само пред 101 блок. Моля днес да бъдат окосени тревни плоши между блокове 108 и 109, също така и до блокове 102-106, трева там стана по коляно. Иначе какьв е смисьла да се пръска от кърлежи утре?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител