В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №1624

Преливащи кошове за рециклиране

Начало
24.05.2022
ID:
1624

Отпадъци/почистване

Подаден от: Даниела Дерменджиева

Място/адрес: Ул. Христо Ботев, Любен Каравелов и всички останали на които има кошове за рециклиране

Описание: Проблема не е само на една улица, а на всички през които минах, за да търся празен кош за рециклирани отпадъци. Всички на които съм попаднала, а това са вече над 5, са преливащи и несъбрани от вече месеци. Значи ние искаме да правим добро нещо и да рециклираме отпадъците си, а вие не вършите работата си и не ги събирате. За пореден път улиците преливат от тях, докато останалите комунали за общ боклук биват събирани всеки ден. Последният път в който пуснах сигнал, кошът пред вкъщи бе събран на другия ден. Искам да попитам, всеки път ще трябва да пускам сигнал за да си вършите работата ли?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител