В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1623

Изхвърляне на боклуци, храсти, клони и строителни материали.

Начало
24.05.2022
ID:
1623

Отпадъци/почистване

Подаден от: Elena Goshuleva

Място/адрес: Patriarh Evtimii

Описание: Здравейте, искам да подам сигнал за изхвърляне на боклуци, строителни материали, клони и строителни материали на ул.Неофит Рилски близо до № 9. Боклуците се изхвърлят от съседи които живеят до мястото. Това продължава с години тъй като мястото е необитаемо. Въпреки забележките те продължават да режат дървета от двора си и да ги изхвърлят на това место. Страхуваме се да не се напълни със змии тъй като минават деца и възрастни хора. Моля да обърнете внимание на сигнала и да се уверите за да може да санкционирате този човек за което благодарим. Разполагам със снимки които мога да ви ги покажа, но не мога да ви ги изпратя тъй като са големи файлове. При поискване веднага ще ви ги покажа.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.06.202209:12
    Уважаема госпожо Гошулева, уведомявам Ви, че към 06.06.2022 г. изхвърлените клони са почистени, а г-жа Сиракова е предупредена да не замърсява описания в сигнала Ви имот. При констатиране на нарушения ще бъдат предприети мерки по налагане на санкции.
  • 25.05.202208:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали