В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1621

Нередности с почистване на ул.Изложение

Начало
23.05.2022
ID:
1621

Отпадъци/почистване

Подаден от: Анна

Място/адрес: Ул.Изложение 13

Описание: Предмет на оплакването ми е неумесно държание на чистачките към баба ми. Жената днес прави забележка на една от дамите метящи улицата да си приберат купчината с боклук намираща се пред входната врата. След раплики, които няма да повторя не се случва това. 4часа по късно купчина си беше там ( прилагам снимка) Баба ми е 75 годишна пенсионирана учителка, която редовно мете тротоара. Моля вземете мерки за следене на качеството на почистване на улицата.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 26.05.202216:20
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала Ви е препратен към фирмата- изпълнител, отговаряща за почистването на града. Работниците, поддържащи ръчно уличната мрежа са предупредени да имат прилично държание към гражданите.
  • 23.05.202216:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали