В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1620

Прекършен централен клон на около 100 годишна смокиня в имот, който не е поделен нотариално между съсобственици

Начало
23.05.2022
ID:
1620

Друго

Подаден от: София Иванова Църцева

Място/адрес: ул. „Комитска“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Прекършен централен клон на около 100 годишна смокиня в имот на съсобственици, които не са поделили нотариално общия двор!!! Сутринта на 23 май 2022 година беше забелязан от мен, че е прекършен !!!Моля, с грижа за дървото да се подреже прекършения клон и оформи короната му!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.06.202216:09
    Уважаема госпожо Църцева, във връзка с подаден сигнал касаещ прекършен централен клон на смокиня Ви уведомяваме, че Ви се позволява да премахнете клона, с цел безопасност, при съгласие от страна на съсобствениците, предвид факта, че двора не е нотариално разделен.
  • 23.05.202216:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали