В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №162

Спазване заповедта за извънаредното положение на здравния министър

Начало
29.04.2020
ID:
162

Въпрос

Подаден от: Петко Йорданов

Място/адрес: ул. „Бузлуджа“ 21 , 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Ежедневно групички наши съграждани ( роми ) се придвижват от махалата по ул.Бузлуджа към градинките до Палеонтологичния музей. Групички от 3-4 до 10-12 човека без маски и вдигащи шум. Сигнализирах два пъти полицията и един път общината на специалните телефони ,но резултат няма. Дори от полицията ме попитаха какво искам да направят ???? Ограничителните мерки само за някои ли важат ?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 14.05.202023:07
    Уважаеми г-н Йорданов, съблюдаване изпълнението на Наредба за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на община Асеновград е в компетенциите на РУ - Асеновград и съответно, сигналът Ви е препратен по компетенция там.
  • 30.04.202009:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали