В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1619

Нерегламентирано сметище

Начало
22.05.2022
ID:
1619

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петя

Място/адрес: Ул.Миньор 50

Описание: Пореден сигнал за същото нерегламентирано сметище,което почистихте преди 5 дни.И понеже следите за нарушители,на ден се изхвърлят минимум по 20 каруци боклук и не само.Ами.....елате пак да го изчистите,защото днес изглежда така!По цял ден изхвърлят боклуци необезпокоявани и продължават, и продължават....,защото никой нищо не казва на нарушителите.След като не намирате начин да ги спрете,ще ви пиша през два-три дни ,ще ви пращам снимки и ще се надявам да го чистите редовно,но наистина редовно.Не мога да излезна на двора от тази смрад и мизерия.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.05.202217:00
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград периодично извършва проверки за изхвърляне на отпадъци на територията на град Асеновград. При констатиране на нарушители им се съставят актове за административни нарушения. В периода от 10.05.2022 до 12.05.2022г. района около Новия гробищен парк беше почистен. В най-кратък срок ще бъде организирано ново почистване на района.
  • 23.05.202208:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали