В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1618

Неработеща система за капково напояване и неокосени тревни площи

Начало
21.05.2022
ID:
1618

Друго

Подаден от: Иван Костадинов

Място/адрес: Зона 5, кв.Запад“ , 4230 Асеновград, България

Описание: Искам да подам сигнал, че в зона 5 на кв."Запад" не са окосени тревните площи и не са напръскани срещу кърлежи.До всеки блок има детски площадки където играят много деца.Родителите се притесняват много. Температурите се покачиха вече доста , а капковото напояване на блокове с номера 105 и 106 не работи. Молим за вашата намеса по компетентност на нашия сигнал!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител