В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1614

Замърсяване на улично платно при смяна бобри за смет

Начало
20.05.2022
ID:
1614

Друго

Място/адрес: ул.

Описание: Здравейте! От две седмици при ежедневното почистване на бобрите за смет, от събответната фирма, на цялата ул."Княгаиня Евдокия", голяма част от боклуците се разпилява на уличното платно! Не знам дали проблема е в следствие на технически проблем или е свързан с липса на умения от обслужващия техниката персонал! Моля да предприемете мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител