В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1612

Обрасъл тротоар на улица Иван Вазов

Начало
19.05.2022
ID:
1612

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Атанас Маринов 3

Описание: Тротоарите по улица Иван Вазов в района на Завод Асенова Крепост са обрасли с треви и храсти, които възпрепятстват преминаването по тях. Същите са в много лошо състояние, плочките са криви, изкъртени и е трудно да се ходи по тях, има предпоставка за контузии, което принуждава живущите в района да ходят по пътното платно, а движението по ул. Иван Вазов е силно натоварено. По същите тротоари е невъзможно преминаването на детска или инвалидна количка. Тези тротоари имат спешна нужда от косене и ремонт на настилката!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 20.05.202217:47
    Уважаеми господин Янков, уведомяваме Ви, че косенето на тревни площи на територията на гр. Асеновград продължава. Ул. „Иван Вазов“ е включена в графика и също ще бъде окосена.
  • 20.05.202208:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали