В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1610

Наводняване

Начало
18.05.2022
ID:
1610

Друго

Подаден от: София Шопова

Място/адрес: с. Червен

Описание: Поради липса на отводняване, вследствие на поставения нов асфалт, тротоарите са като водни канали


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.06.202210:16
    Здравейте, уведомяваме Ви, че посоченият пътен участък е част от републиканската пътна мрежа, чиито поддържане и ремонт спада към Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив. Сигналът Ви е препратен към ОПУ.
  • 19.05.202208:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали