В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1608

окосяване на трева

Начало
18.05.2022
ID:
1608

Друго

Място/адрес: Асеновград, пътечка за асеновата от кв. Метоха

Описание: Моля да окосите тревните площи по пътеката, с която се стига до пътя за асеновата крепост от квартал Метоха, до цървката св. Георги. Пътеката е малка, напълно обрасла, но ползвана от стотици граждани и предвид бездомни и домни животни по всяка вероятност ще бъде опасна за преминаване , заради кърлежи и.... влечуги. Надяваме се и да се направи напръскване срещу кърлежи?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.05.202210:29
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на 12.04.2022г. е извършено пръскане срещу кърлежи на пътеката от кв. Метоха към църквата св. Георги. Пътеката ще бъде окосена, след като бъдат окосени всички зелени площи в гр. Асеновград.
  • 18.05.202211:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали