В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1607

ТРЕВНИ ПЛОЩИ

Начало
17.05.2022
ID:
1607

Друго

Подаден от: Мария Райкова

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 127, 4230 Асеновград, България

Описание: Тревните площи по пътя имат нужда от окосяване. Твърде високи са и няма никаква видимост за автомобилите излизащи от улицата до р-т Протос за да се включат по "Цар Иван Асен". Има предпоставки за ПТП.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.05.202210:26
    Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 17.05.2022г. на електронния портал за сигнали на Община Асеновград, Ви уведомяваме, че до края на м. май ще бъде окосена тревата по ул. "Цар Иван Асен II".
  • 17.05.202216:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали