В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1604

Разхвърляни боклуци около контейнерите

Начало
16.05.2022
ID:
1604

Отпадъци/почистване

Място/адрес: гр.Асеновград, ул.Иван Вазов

Описание: Около контейнерите на ул.Иван Вазов в близост до склад " Любекс" положението е ужасно ! Много боклуци около контейнерите-автомобилни гуми, чували с боклук, които стоят от няколко седмици и не се събират от сметосъбиращата фирма.Те си изпразват само контейнерите и нищо извън тях не ги интересува ! Моля да съдействате да бъде почистено !


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 17.05.202213:50
    Уважаема госпожо Маркова, уведомяваме Ви, че нерегламентирано изхвърлените отпадъци около контейнерите за смет /гуми, фотьойли, строителни отпадъци, клони и др./ не се изхвърлят в контейнерите и около тях. Това не са битови отпадъци по смисъла за битов отпадък и няма как да се обслужват и събират от сметосъбиращия автомобил. Същите ще се събират по график. Районът около контейнерите находящи се на ул. „Иван Вазов“ ще бъде обслужен до края на м. май 2022 г.
  • 16.05.202213:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали