В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1603

Нерегламентирано сметище

Начало
15.05.2022
ID:
1603

Отпадъци/почистване

Подаден от: Петя

Място/адрес: Ул.Миньор 50

Описание: Подавам пореден сигнал за това нерегламентирано сметище, което се намира точно срещу къщата ми.Боклука на места излиза и на асфалта и пречи на колите да минават.Миризмите са ужасни.Все повече бездомни кучета се събират заради него.Питам пак -КОЙ ВЕК ЖИВЕЕМ,ЗА ДА СМЕ СВИДЕТЕЛИ НА ТАКИВА ГЛЕДКИ?Намерете си начин да контролирате този проблем!Аз не съм длъжна да подавам всеки ден сигнали!Имаше един период,преди около две години,когато бяха намерили начин как да се справят с този проблем.Нямаше едно боклуче. Като има начин ,защо не го прилагате питам аз?С чистене веднъж на два месеца нищо не става.В тая смрад не се живее....


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.05.202213:49
    Във връзка с подаден от Вас сигнал Ви уведомяваме, че теренът описан в сигнала Ви се почиства ежемесечно като се следи и за нарушители причиняващи замърсяванията. Приложено Ви изпращаме снимки от започналото на 16.05.2022 г. почистване.
  • 16.05.202208:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали