В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1602

Опасни заграждения на тревни площи

Начало
15.05.2022
ID:
1602

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 3, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Тревните площи пред този адрес 3-4 на брой, са заградени с много ниски опънати бодливи ръждясали телове. Това е адски опасно за всеки който преминава в близост до тревните площи, защото са на нивото малко над глезена на възрастен човек и трудно се забелязват. Представете си тичащи и играещи деца как биха могли да пострадат от тези опасни телове! Моля да се намесите и да бъдат отстранени преди някой да пострада!


Статус: В процес