В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1600

Разхвърляна отрова

Начало
13.05.2022
ID:
1600

Друго

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: ДАНДЕВИЛ

Описание: Здравейте! Отново има разпръсната отрова в парка на ДАНДЕВИЛ отровата е разпръсната по градинките. Моля да се вземат необходимите мерки ( видеозаписи) ако има камери наоколо и този престъпник да си понесе отговорността за деянието.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.05.202213:44
    Уважаема госпожо Планич, общинска администрация ще извърши обход на района, както и ще сигнализира органите на Районно управление – Асеновград. При установяване на нарушители на същите ще бъдат наложени административно – наказателни санкции.
  • 16.05.202208:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали