В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №160

Контейнери

Начало
29.04.2020
ID:
160

Друго

Подаден от: Ангел Пенелов

Място/адрес: Асеновград, ул. Раковска 14

Описание: Здравейте, както се вижда от снимката, контейнерите на са на мястото си, което е на ул. П. Славейков, там е джоба им. Контейнерите пречат на движението и са на улица, която е под наклон. Самият Д-р Грудев минава всеки ден от там и ги вижда, защо не е сигнализирал той или защото строежът в близост е негов, а самите работници, постоянно местят контейнерите, а от фирмата, която събира боклуците не ги връщат на мястото си. Моля за съдействие.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител