В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №1599

Липсващ тротоар, буйна трева вместо пешеходен тротоар

Начало
13.05.2022
ID:
1599

Друго

Подаден от: Христина Пейккова

Място/адрес: ул. Родина N2

Описание: Здравейте, с настоящия сигнал бих искала да уведомя и помоля общината да положи тротоарната настила, която винаги е липсвала на ул. Захария между номер 95 и 97 в квартал долни Воден. През летния сезон тревата в този участъкк избуява и освен, че е некрасиво затруднява пешеходците на ъгъла между ул. Родина и ул. Захария. С оглед на текущата подмяна на тротоарната настилка в близост до този участък, предполагам, че включването му в текущата подмяна няма да бъде трудно изпълнимо за общината. С уважение, Христина Пейккова.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител