В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №1598

Детска площадка

Начало
13.05.2022
ID:
1598

Въпрос

Място/адрес: Княз Борис 6

Описание: Какво се случва с детската площадка на улица Княз Борис 6. Беше приета и одобрена?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202216:07
    Здравейте, уведомяваме Ви, че изборът на място за осъществяване на този проект се оказа неподходящ поради факта, че е в непосредствена близост до изключително натоварена улица и за това проекта в инвестиционната програма отпадна. Община Асеновград с радост ще приеме препоръка за проектиране и изграждане на детска площадка в този район.
  • 16.05.202208:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали