В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1597

Недостъпна пешеходна зона

Начало
12.05.2022
ID:
1597

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул."Стоян Джансъзов" 35

Описание: Здравейте, разстоянието между кв. Запад и кв. Долни Воден ул."Стоян Джансъзов" няма нормален тротоар. На места където има останки от него е "завзет" от плевели, къпинаци,саморасли дръвчета. Участъка е интензивен с пешеходци, които се движат по пътното платно, по което пък фучат МПС със 100 км/ч. Нормален тротоар скоро може би няма да има, но поне да се изчисти този буренак, за да се ходи където е възможно спокойно, а не да се спъваме в тръни, в който пълзят всякакви влечуги и да се предвижваме по шосето.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 17.05.202213:43
    Във връзка с подаден от Вас сигнал Ви уведомяваме, че ще бъде възложено на фирма изпълнител да окоси прилежащите площи към пътното платно находящи се посока кв. Запад и кв. Долни Воден.
  • 16.05.202208:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали