В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1596

Опасност от падане на пътен знак

Начало
12.05.2022
ID:
1596

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Място/адрес: ул. „Поп Матей“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Пътен знак "стоп" на посоченото кръстовище от страната на тротара на у-ще "св. княз Борис I" от няколко седмици е с нарушена стабилност в основата си и стои наклонен, като не е сигурно кога и върху кого/какво може да падне и предизвика инцидент.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител