В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1595

Детска площадка

Начало
11.05.2022
ID:
1595

Опасна детска площадка

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: Близост до пожарната и пазара

Описание: Здравейте! На посочената детска площадка има едно съоражения ( ще приложа снимки ) което трябва да се погледне преди да му изпадат болтовете и да се пребие някое дете. Също така няма да е лошо да се сложи табела гласяща, че всеки които замърсява във и около детската площадка ще бъде санкциониран. Че напоследък виждам доста невъзпитани родители които си хвърлят фасовете и си оставят боклуците навсякъде. Бъдете пример, че има контрол за да може града в който живеем да стане по хубаво място. Ще съм безкрайно благодарна ако вземете необходимо мерки. П.п За съжаление не мога да приложа снимката на съоръжението, не ми позволява. То е от типа за люшкане има изрисуван пожарникар с маркуч пръскащ вода отстрани.????


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.05.202210:35
    Здравейте госпожо Планич, уведомяваме Ви, че е възложено на фирма изпълнител да отстрани проблема на съоръжението намиращо се на детската площадка в близост до пожарната.
  • 16.05.202208:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали