В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №1594

Безхаберие и липса на отговорност

Начало
11.05.2022
ID:
1594

Друго

Подаден от: Росица Рахова

Място/адрес: Нов гробищен парк

Описание: Изхвърлени боклуци,бездомни кучета ровещи гробовете, коне пасящи и тъпчещи всичко, цигани заселили се буквално на гробищния парк.Кал,мърсотия,безхаберие.Липса на какъвто и да било контрол. Това е покъртително и жалко!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител