В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №1593

Кърлежи

Начало
11.05.2022
ID:
1593

Друго

Място/адрес: Атанас Мишев

Описание: Здравейте! Пиша от името на много майки от улица: Атанас Мишев 18,които сме безкрайно притеснени и възмутени от нашествието на кърлежи! Тук в нашия район нямаме детска площадка и се налага децата ни да си играят на пътя! Но за 2 дни сме намерили поне 10 кърлежа на тротоара,което страшно много ни притеснява за здравето и безопасността на децата!!!! За наше съжаление дори си ги вкарваме вече вкъщи! Може ли да се направи нещо от Общината относно въпроса,защото на близо има достатъчно тревни площи и бездомни кучета или сами трябва да търсим решение на проблема? Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.05.202213:40
    Уважаема госпожо Господинова, Община Асеновград по график извършва обработка против кърлежи на зелените площи, тротоарите и прилежащите към тях градинки. Улицата описана в сигнала Ви ще бъде обработена против кърлежи на 17.05.2022 година.
  • 16.05.202208:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали