В процес 33 Приключени 1656

Сигнал №1592

Неработещ светофар

Начало
11.05.2022
ID:
1592

Неработещ светофар

Място/адрес: Асеновград,ул."6-ти януари"

Описание: Този светофар доста често не работи!Как да научим децата си да пресичат правилно,след като през седмица той не работи,да не говорим за тези които ходят сами на училище!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител