В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1590

Не работещо копче на светофар

Начало
11.05.2022
ID:
1590

Неработещ светофар

Подаден от: Красимира Янкова

Място/адрес: Ул. 6-ти януари 14

Описание: Копчетата на светофара не работят . Всеки ден от там се прибират/отиват много деца ,които учат в училище "Ангел Кънчев " и е доста опасно с не работещ светофар. Надявам се да се вземат бързи мерки преди да е станал някакъв инцидент .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител