В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №159

Жалба на гражданите свързана с дърводобивната фирма извозваща дървесина през квартал Горни Воден

Начало
28.04.2020
ID:
159

Друго

Място/адрес: ул. „Свети Кирик“ 28, 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: Гражданите на кв.Горни Воден искаме да се преустанови дейността свързана с извозването на дървесина с големи камиони през пътната мрежа на квартала. Защото тежката техника уврежда пътната настилка, която е стара, не рехабилитирана и не пригодена да издържа на големи натоварвания. В следствие на движението на камионите, асфалта се руши всекидневно! Също така пътните платна на много части в квартала не отговарят на габаритите, нужни за придвижване на тежка техника и създават предпоставки за ПТП.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.05.202023:03
    Здравейте! Община Асеновград няма правомощията да преустановява движение на пътни превозни средства по общински или държавни пътища. Сигналът Ви е препратен по компетенция към Държавно горско стопанство - Асеновград.
  • 29.04.202008:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали