В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1587

Общински имоти

Начало
09.05.2022
ID:
1587

Друго

Място/адрес: Гр. Асеновград, кв. Горни Воден

Описание: Здравейте! Моля да вземете мерки и да влезнете във владение относно общински имоти в местностите-Калдаръма(Чакъла), Баш Колиба и района около Аман дере(кв. Горни Воден) Общинските имоти в района са завзети и се ползват неправомерно! В общинските имоти в този район се отглеждат животни(почти всякакви видове) и се замърсява околната среда с фекалии и всякакви боклуци. Вие(Община Асеновград) като собственик на тези имоти молим да си ги разчистите и освободите за обществено ползване!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 20.05.202217:46
    Уважаеми господин Парунев, уведомяваме Ви, че след многократни проверки са съставени актове за установяване на административни нарушения и издадени наказателни постановления на лицата, отглеждащи нерегламентирано животни в посочения от Вас общински имот съгласно Наредба за отглеждане на животни, птици и други в жилищни имоти и парцели на територията на Община Асеновград.
  • 10.05.202208:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали