В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1584

ОТСТРАНЕНИ ПЛОЧКИ ОТ ЕВН

Начало
08.05.2022
ID:
1584

Пропаднал път

Подаден от: Шенай Тамеп

Място/адрес: Гр.Асеновград,ул."Света Петка"3

Описание: Повече от 1 седмица има отстранени плочки от тротоара на нашата сграда. Това хем застрашава нас живущите,хем и затруднява преминаванета и вкарването на колите в гаражите.. EVN ,както и ОВЕРГАЗ ни изпочупиха плочките на тротоара. Моля,щетите да се поемат от тях,както и всичко да се върне в пърноначалния си вид..


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител