В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1582

Улично осветление

Начало
05.05.2022
ID:
1582

Предложение

Място/адрес: ул. „Младежка“ 16, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Вече подавам 3 сигнала с номера №1270, №1283, №1578, оказа се, че локацията не е откривала ул. Младежка 16 в новия кв. Баделема 2 над ул. Искра 2-3 номер и от ЕВН ме информираха, че им трябва план от общината за улично осветление. Така че моля ви да изготвите план вече станахме огромен квартал, а дори на 300 метра от главния път не може да се сложи улична лампа защото нямали право и на още толкова има 3 лампи, които работят 2 дни и две седмици не светят. От тях не може ли да се хване ток и да ни поставите още няколко за да ни е светло и да сме спокойни?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 07.06.202209:37
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград е изготвила проект за изграждане на система за улично осветление в кв. Баделема 2 и при осигурено финансиране ще пристъпи към последващи действия.
  • 09.05.202208:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали