В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1578

Липсващо осветление

Начало
04.05.2022
ID:
1578

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Младежка“ 16, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Ул. Младежка, кв. Баделема 2- изпращам ви вече трети сигнал, като предишните два ги приключвате без да сте направили нищо №1270 и №1283. Искам да се прибирам като нормалните хора по осветен път. Няма нито една улична лампа на ул. Младежка (ако изобщо знаете къде се намира).


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 06.06.202209:29
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград е изготвила проект за изграждане на система за улично осветление в кв. Баделема 2 и при осигурено финансиране ще пристъпи към последващи действия.
  • 04.05.202213:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали