В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1576

Неработещо осветление

Начало
03.05.2022
ID:
1576

Неработещо улично осветление

Подаден от: Олимпия Зехтинска

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 5, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Лампата до джамията на ул. Васил Левски 5 не свети от няколко дни. Блокът остава неосветен.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител