В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1575

Премахване на стар автомобил

Начало
03.05.2022
ID:
1575

Друго

Подаден от: Атанас Матев

Място/адрес: ул. „Рилска“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Автомобил с регистрационен номер PB5291XB (стар Мерцедес). Точно срещу входа за автомобили на ОУ "Ангел Кънчев". Два пъти общината поставя бележка, че ще бъде премахнат (още миналата година), но все още не е. Собственикът отдавна не е в града, а автомобила не е мърдал от мястото си около 3 години. Със сигурност няма платени нито данък, нито застраховка. Подобна е ситуацията е с друг автомобил на тротоара на ул. Рилска 8 - поставяно е уведомление за премахване, но не е премахнат. Планира ли общината някакви действия?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 27.06.202216:17
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на посочения адрес МПС-то марка Мерцедес, с Рег. № РВ5291ХВ е премахнат. Сложено е уведомление за доброволно премахване на МПС Опел Корса на ул. „Рилска".
  • 03.05.202217:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали