В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1573

Незаконно премахване на дърво

Начало
28.04.2022
ID:
1573

Друго

Подаден от: Демита Чернева

Място/адрес: Клокотница 17

Описание: Здравейте! Пиша във връзка с незаконно унищожаване на улично дърво - липа, намиращо се пред жилищна сграда на ул."Клокотница" 17. Наблюдавам, че периодично се изсипва сол или друго вещество в основата на стъблото на дървото, като от това съответно то започва да изсъхва. Моля, вземете нужните мерки за предотвратяване на премахването му. Достатъчно дървета се отсякоха безсмислено. Благодаря предварително! Д. Чернева


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 05.05.202216:45
    Във връзка с Ваш сигнал Ви уведомяваме, че служители от отдел „Екология и околна среда“ са предприели действия по издирване на нарушителя, с цел спасяване на дървото. Живущите живеещи в жилищната сграда находяща се в непосредствена близост до дървото ще бъдат предупредени за санкциите, на които подлежат в случай на изсъхване на липата. Благодарим Ви за подадения сигнал !
  • 28.04.202216:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали