В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №157

Относно колите със залепени стикери.

Начало
27.04.2020
ID:
157

Въпрос

Подаден от: Ердо

Място/адрес: Асеновград,ул.Стоян Джамсъзов 10

Описание: След като вече се минаха 3 седмици от залепването на стикери по колите, защо не се вдигат. Нали срока е 14 дневен.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.05.202023:43
    Здравейте, уведомяваме Ви, че залепените стикери на излезлите от употреба моторни превозни средства имат превантивен характер. Процедурата по репатриране на тези автомобили е уредена подробно в Наредба за управление на отпадъците, поддържане и опазване на чистотата на територия на община Асеновград. Залепването на стикерите съвпадна с обявяването на извънредното положение в цялата страна и с цел предприетите противоепидемични мерки на територията на община Асеновград, административните срокове и указания бяха удължени до отмяната на извънредното положение. Във връзка с горенаписаното Ви уведомяваме, че от 11.05.20 г. процедурата по премахване на излезли от употреба моторни превозни средства е подновена.
  • 27.04.202011:02
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали