В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1566

Изграждане на тротоар

Начало
18.04.2022
ID:
1566

Предложение

Място/адрес: пл. „Академик Николай Хайтов“ 2, 4230 Градски, Асеновград, България

Описание: Бих искала да попитам, дали е възможно да се изгради тротоар, успоредно на новата велоалея, в района на паркинга. Понеже от години излизаш от парка и излизаш на пътното платно, защото няма от къде да се премине - няма никакъв тротоар. Сега има тази възможност покрай новата велоалея, отзад до реката. Много е сложно преминаването в този участък - пешеходците се навират между колите, за да стигнат от единия мост до другия, като може да стане голяма беля. Няма да коментирам какви затрудненя изпитват инвалиди и майки с колички. За да се отсееят пешеходците, които вече използват велоалеята за разходки, ще трябва да се помисли и за тях, защото велоалеята ще е напълно неизползваема.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител