В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №1565

ОТПАДЪЦИ СЕЛО НОВАКОВО

Начало
18.04.2022
ID:
1565

Отпадъци/почистване

Подаден от: ЛИЛИЯ СТОЙЧЕВА

Място/адрес: СЕЛО НОВАКОВО

Описание: Здравейте, неделя почистихме около пътя за хижа Синивръх. до разклона за ловната хижа. Отпадъците са изнесени на 5 места. Моля да организирате извозването им. Има и 4 изхвърлени гуми отдясно на пътя посока хижата на около 2-2,5 км, но са много тежки и не успяхме да ги извлечем. Моля да организирате премахването им. Сметището след гробището е нараснало. Моля да организирате премахването му. Пускам копие и до Община Асеновград. Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител