В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1564

Тъмнина на ул. Перелик

Начало
18.04.2022
ID:
1564

Неработещо улично осветление

Подаден от: Хафизе Мустафа

Място/адрес: ул. „Миньор“ 36, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: От доста рвеме нямаме улично осветление на ул. Перелик


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител