В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1562

Липсваща шахта

Начало
15.04.2022
ID:
1562

Друго

Подаден от: Райна Василева

Място/адрес: ул. „Славянска“ 34, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Шахтата на ъгъла на улиците Славянска и Люляк липсва от няколко дни.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител