В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1561

Паднал пътен знак "стоп"

Начало
14.04.2022
ID:
1561

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Георги

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 42, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Знакът "стоп" на кръстовището на ул. "Градешница" с ул. "Княз Борис I" е повален на земята.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 07.06.202217:08
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград е уведомила фирмата изпълнител и знакът "СТОП" ще бъде поставен обратно на кръстовището на ул. "Градешница" с ул. "Княз Борис I"
  • 15.04.202210:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали