В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1560

Разкопани ул. Васил Левски и ул. Иларион Макриополски

Начало
14.04.2022
ID:
1560

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Ул. Васил Левски и Иларион Макриополски

Описание: След напречно разкопаване за свързане на новострояща сграда на ул. Васил Левски, бившият парк на ЖП Гарата, срещу ресторант “Рома”, изкопите останаха запълнени с едър чакъл, който се е пръснал из цялата улица, колите разнасян чакъла и камъните изхвърчат по пешеходците. Отделно изкопите са толкова зле запълнени, че е изключително трудно да се премине през тях. Всичко това е предпоставка за инциденти. Същото е положението на ул. Иларион Макриополски , срещу входа на “Автогарата” има отново напречен изкоп , който не е запълнен и затруднява движението и е предпоставка спукани гуми и ПТП. И двете места се нуждаят от спешно асфалтиране!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 04.05.202216:09
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на ул. "Васил Левски" разкопаването на пътя бе поради свързването на новострояща се сграда с канализационната мрежа и същото бе възстановено. След извършена проеврка на ул. "Иларион Макриополски" не е установено разкопаване.
  • 15.04.202210:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали