В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №156

минаване с превишена скорост и вдигане на шум над допустимите стойности

Начало
25.04.2020
ID:
156

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: ул. „Гоце Делчев“ 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Ежедневно и системно по ул. 6 Януари в близост до пешеходна пътека със светофар се минава със скорост над допустимата за градска среда и шумът, предизвикан от високата скорост е нетърпим! Моля да се вземат бързи и адекватни мерки, защото това продължава години!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител