В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1559

Поставяне на знак В23 "Забранено е завиването в обратна посока"

Начало
14.04.2022
ID:
1559

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Йордан Иванов

Място/адрес: кръстовище на бул. България и ул. Лозница

Описание: МПС-тата, които завиват от бул. България към кв. Запад на "Зелена стрелка" биват блокирани от МПС завиващо в обратна посока и в пиковите часове настава дълга опашка от коли. Предлагам на съответното кръстовище в крайна лява лента да се постави знак В23 "Забранено е завиването в обратна посока". Желаещите да завиват в обратна посока могат да го направят 100 м по-напред на бул. България на кръговото кръстовище за Околовръстното.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 07.06.202214:29
    Здравейте господин Иванов, уведомяваме Ви, че е поръчан за доставка пътен знак „В23“ – „Забранено е завиването в обратна посока“ и същия ще бъде поставен на указаното в сигнала място.
  • 15.04.202210:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали