В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1557

Бездомно куче, лае и напада хора

Начало
14.04.2022
ID:
1557

Безстопанствени кучета

Подаден от: Десислава

Място/адрес: ул. „Пирин“ 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Бездомно куче лае и напада деца и възрастни хора, особено агресивно!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.04.202211:28
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на 27.04.2022 г. ще се проведе акция по улов на безстопанствени кучета. Кучето ще бъде включено в графика и ще бъде заловено от екипа на ОП „Зооветеринарен комплекс“ – Пловдив.
  • 14.04.202210:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали