В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1556

Непочистено кръстовище след разкопаване (до ЖП гарата)

Начало
13.04.2022
ID:
1556

Отпадъци/почистване

Подаден от: Георги

Място/адрес: такси, 4230 Асеновград, България

Описание: На кръстовището до ЖП гарата има непочистени инертни материали/камъни, които са след разкопаване за ремонтни дейности. Вече граждани се оплакаха от изхвърчали камъни и ударени коли. Нека се вземат своевременни мерки за да не пострада човек!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.04.202211:26
    Във връзка с подаден от Вас сигнал Ви уведомяваме, че фирмата извършваща строителни дейности в обекта непосредствена близост до обекта периодично предприема дейности по обезопасяването му, с цел нормално движение на моторни превозни средства. На 15.04.2022 г. участъка ще бъде асфалтиран.
  • 14.04.202209:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали