В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1553

Тераса, която се руши и застрашава минувачите на ул. Атанас Свещаров, номер 3

Начало
13.04.2022
ID:
1553

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Владимира Христозова

Място/адрес: Ул. Атанас Свещаров, номер 3

Описание: Мазилката на терасата на ъгловата къща на ул. Атанас Свещаров се руши, парчетата падат върху главите на минувачите.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител