В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1552

Ламаринени гаражи

Начало
13.04.2022
ID:
1552

Друго

Подаден от: Мариана Николова Божкова

Място/адрес: Шести януари 11,13,15

Описание: Защо Община Асеновград продължава да издава разрешителни за поставяне на ламаринени гаражи, които заемат повече от едно паркомясто и са много грозни.Господин Йордан Атанасов вече има един прекалено голям ламаринен гараж ,има една кола и сега ще поставя още един също по-голям гараж за сина му, които живее от 20 години в чужбина и само лятото идва за не повече от месец.Паркирането в целия Асеновград е голям проблем и не е редно нашата община да го задълбочава ,като продължава да разрешава поставянето на грозни ламаринени гаражи.В Пловдив вече започнаха да ги премахнат ,а в Асеновград се слагат нови.Не е ли по- редно поне да се изисква съгласието на другите живущи в района.Умоляваме отговорните за тази дейност да спрат това безобразие.Подали сме жалба с входящ номер 14.001858 от 13 .04 .2022


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител