В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №1551

Мъртво куче по пътя за Пловдив

Начало
11.04.2022
ID:
1551

Друго

Подаден от: Елен Андонов

Място/адрес: 86 143, 4232 Асеновград, България

Описание: Преди месец по телефона подадох сигнал в служба Екология за мъртво куче на пътя за Пловдив. И до днес, 11.04.2022 год. трупа на кучето се намира на пътя.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител