В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1550

наличие на движими вещи собственост на Общината в частен имот

Начало
11.04.2022
ID:
1550

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Стефан Шенков

Място/адрес: Атанас Свещаров 21

Описание: На 11.04.22г. съм известен, че сигнал №1492 е приключен. Твърдя, че лицето Гинка Шенкова няма собственост в имота и се явява чужд човек, който е донесъл чужди движими вещи /собственост на Община Асеновград/ и ги е поставил в обща част без съгласието на съсобствениците на имота, коета е констатирано от дошлите служители на проверка на място. Настоявам Община Асеновград да си прибере движимите вещи нейна собственост от частният поземлен имот КИ№ 00702 .513.76 с адм. адрес Ул. Атанас Свещаров №21.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.04.202215:20
    Уважаеми господин Шенков, във връзка с Ваш сигнал касаещи кражба на общински павета Ви уведомяваме, че сигналът е препратен към РУ – Асеновград за предприемане на действия по компетентност съгласно Наказателния кодекс.
  • 11.04.202213:11
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали